کابینت و کمد دیواری نیک افرا

شرکت نیک افرا با پشتوانه سال ها تجربه، کادر مجرب و ماشین آلات صنعتی و به روز طبق استانداردهای بین المللی موفق به طراحی، ساخت و اجرای انواع دکوراسیون کلاسیک با انواع متریال طبیعی (چوب طبیعی گردو، بلوط با روکش طبیعی چوب و …) و یا مصنوعی (ممبران، MDF CNC و …)با توجه به سلیقه و شأن معماری ایرانی در بالاترین سطح، اجرا شده است.

مجموعه نیک افرا با پشتوانه تجربه، تخصص و کادر مجرب، توفیق این را داشته که سبک نوینی از طراحی و اجرای دکوراسیون مدرن را به وجود آورد. اجرای کابینت، کمد دیواری ودکوراسیون داخلی منزل و محیط اداری با به کار گیری انواع متریال از جمله MDF هایگلاس و مات و یا ورق های فوق برجسته و MDF CNC شده با روکش وکیوم و یا رنگ های پولیشی، پلی اورتان و پلی استر با استفاده از یراق آلات مدرن و به روز انجام می شود.

3d cabinet

طراحی، ساخت و اجرا کابینت و دکور آشپزخانه در تمامی سبک ها

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کنید

عکس کمد دیواری

کمد دیواری

امروزه کمد دیواری ها با اشکال و عناوین مختلفی در ساختمان اجرا می شوند که بنا بر کاربری و سلیقه افراد مختلف قابل تغییر هستند. کمد دیواری ها می توانند بخش اعظمی از وسایلی که نیاز روزمره به آن ها نداریم را در خود جای دهند و این امکان را به ما می دهند که در زمان مطلوب به آسانی به وسایل دسترسی پیدا کنیم. با توجه به حالات مختلف طراحی، کمد دیواری ها می توانند برای جای دادن وسایل مختلفی به افراد ساکن در منزل کمک کنند. معمولاً داخل کمد دیواری ها قسمتی از فضا به رگال لباس اختصاص داده می شود که آن هم بنا به نوع لباس متغیر است. به طور مثال قسمتی از فضای رگال برای پیراهن یا لباس های کوتاه تر و قسمت های دیگر به لباس های بلندتر اختصاص داده می شوند. دیگر قسمت های کمد معمولاً طبقه بندی، کشو و اکسسوری های متفاوت هستند که بنا بر نوع استفاده کاربر می توانند متفاوت باشند.

کمد دیواری ، یکی از ارکان اساسی در طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شود.

کمد دیواری نیک افرا

کمد دیواری کشویی (ریلی)

مزایا:

  • کمد دیواری های کشویی با توجه به نوع باز شدن درب هایشان فضای کمتری لازم دارند و این مزیت بزرگترین حسن برای خانه های آپارتمانی که کوچک تر هستند می تواند باشد. این ویژگی کمدهای ریلی به طراح کمک می کند که از راهروهای باریک و فضای کوچک هم بتواند به عنوان فضای تعبیه شده برای کمد استفاده کند.

معایب:

  • نیاز به تمیز کردن مداوم دارند.
  • درب ها معمولاً کامل باز نمی شوند.
  • قسمتی از فضای عمق کمد به ناچار برای نصب ریل ها استفاده می شود و به نسبت کمدهای بازشو فضای بیشتری از عمق کمد می گیرند.
  • به نسبت کمدهای بازشو گران تر هستند.

کمد دیواری بازشو (لولایی)

مزایا:

  • کمد دیواری لولایی با توجه به حالت باز شدن درب هایشان دسترسی کاربر به موارد خاص کمد را راحت تر می کنند و همچنین عمق مفید کمد قابل استفاده می ماند و بر خلاف کمدهای کشویی فضایی از عمق کمد اشغال نمی کنند.

معایب:

  • در فضای باریک ویا در اتاق هایی که به نسبت کوچک هستند به دلیل حالت باز شدن درب ها، فضای زیادی از اتاق را می گیرند و قابل اجرا نیستند.
  • درضمن هر دو نوع کمد دیواری (بازشو و کشویی) در طرح های مدرن و کلاسیک قابل اجرا هستند اما معمولاٌ کمدهای بازشو در حالت کلاسیک و کمدهای ریلی در حالت مدرن مورد توجه بیشتری قرار می گیرند.
عکس کمد دیواری

درخواست مشاوره رایگان