مقالات

ویژگی های درب ضد سرقت استاندارد

ویژگی های درب ضد سرقت استاندارد

فهرست مطلب

یک مقدمه بسیار مهم در رابطه با ویژگی های درب ضد سرقت استاندارد را براتون بگم تا بدانید چرا این استانداردها برای درب‌های ضد سرقت تعریف شده است.
درب‌ها عنصر مهمی از خانه شما هستند و از شما و خانواده‌تان در برابر مزاحمان، عوامل جوی، حیوانات و چشمان کنجکاو محافظت می‌کنند. قفل کردن درب‌ها اولین و اساسی‌ترین گام برای ایمن‌سازی خانه شما خواهد بود.
با این حال، بسیاری از قفل‌ها را می‌توان به زور باز کرد. در گذشته به دلیل کمبود تکنولوژی، هم پیشگیری از سرقت و هم نگهداری وسایل گران قیمت در خانه غیر ممکن بود. به عبارت دیگر، نه تنها روش‌های سرقت به راحتی قابل اجرا بودند بلکه سیستم‌های درب نیز ساده و به راحتی باز می‌شدند.
اما در دوران مدرن، به هیچ وجه نمی‌توان به این شیوه‌ها اعتماد کرد، از آنجایی که ما در جامعه‌ای پیشرفته از نظر تکنولوژی زندگی می‌کنیم، آشنایی با انواع سیستم‌های ضد سرقت، دزدگیرها و روش‌های هوشمند موجود برای محافظت از اموال و تجهیزات ارزشمندمان ضروری است. تکنولوژی تنها راه برای ایمن نگه داشتن پول، طلا و سایر دارایی ها، نگهداری آن‌ها را در ویژگی‌های درب ضد سرقت استاندارد می‌دانند.
خرید و انتخاب تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای مانند سیستم‌های امنیتی درب ضد سرقت به ویژه آن‌هایی که آلارم و آژیر برای هشدار به مالکان دارند، مستلزم دانستن ویژگی‌هایی در حین خرید است که باید به آن‌ها توجه کنید.

چه ویژگی های درب ضد سرقت استاندارد برای امنیت ضروری است؟

 • حس آرامش

از آنجایی که بسیاری از سارقان ترجیح می‌دهند اقلامی را بدزدند که دسترسی آسان‌تری دارند و وقت کمتری را می‌گیرد، ترجیح می‌دهند از مکان‌هایی که سیستم امنیتی ندارند سرقت کنند. در نتیجه، با وجود درب‌های ضد سرقت احتمال سرقت بسیار کمتر است.

 • افزایش سطح امنیت

مطمئناً بارزترین نکته برای نیاز به صفحه امنیتی افزایش امنیت آن است. لولاهای غیرقابل جابجایی ایمن و طراحی کلی و قاب قوی آن به طور خاص امنیت را بالا می‌برد.

 • حفظ حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی یکی از مواردی که همه ما به آن نیاز داریم و درب‌های ضد سرقت به بهترین شکل آن را انجام می‌دهند.

 • افزایش ارزش ملک

درب امنیتی سرمایه‌گذاری است که نه تنها از شما و هر چیزی که برای آن کار کرده‌اید محافظت می‌کند، بلکه ارزش ملک شما را نیز افزایش می‌دهد. اگر تصمیم به فروش ملک شما در آینده داشته باشید، می‌تواند قیمت درخواستی ملک شما را ارتقا دهد.

 • افزایش حس راحتی

درب‌های ضد سرقت آرامش مضاعف، هوای تازه و نور طبیعی که به خانه شما وارد می‌شود، همگی به احساس شما و خانواده‌تان می‌افزایند.

ساختار درب ضد سرقت

ویژگی‌های درب ضد سرقت استاندارد چیست؟ 

وقتی برای خرید درب ضد سرقت اقدام می‌کنید باید به دنبال ویژگی‌هایی باشید که امنیت را بیشتر کند. همه به دنبال قفل‌های هوشمند و سیستم‌های امنیتی پیشرفته‌ای هستند که بتوانید با گوشی هوشمند کنترل کنند. در حالی که برخی از این ویژگی‌ها ارزش هزینه را دارند، اما ویژگی‌های ایمنی بسیار رایج و قدیمی‌تری وجود دارند که بسیار ارزشمندتر هستند. در این مطلب آنچه باید در مورد ویژگی‌های درب ضد سرفت استاندارد بدانید بیان شده است.
 • متریال درب قوی

مهم نیست که درب ورودی شما به اندازه موادی که از آن ساخته شده است و مهم نیست که چند پیچ ​​و مهره و سایر وسایل امنیتی داشته باشد. درب‌های چوبی توخالی فقط برای فضاهای داخلی در نظر گرفته شده‌اند که امنیت در آن‌ها مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

 • قاب درب

امنیت قاب درب به اندازه خود درب مهم است، زیرا قاب درب است که از درب و قفل‌ها پشتیبانی می‌کند. وقتی چهارچوب در ضعیف است، مهم نیست که خود در چقدر محکم باشد، به راحتی می‌توان درب را باز کرد.

 • اندازه سفارشی

اندازه درها یکی از ویژگی‌های درب ضد سرقت استاندارد است که از اهمیت بالایی دارد. سفارشی کردن درب به معنای امنیت و پشتیبانی از خانه‌تان است.

 • مواد سازنده قوی

اطمینان حاصل کنید که در و چارچوب آن از فولاد با کیفیت بالا و ضخیم ساخته شده باشند و نه از آلومینیوم. برخی از درب‌های ضد سرقت از آلومینیوم و آلیاژهای مختلف استفاده می‌کنند که بسیار سبک و سست هستند. فولاد استحکام بیشتری برای جلوگیری از نفوذ افراد ایجاد می‌کند و در طول سال‌ها فرسوده نمی‌شود.

 • گارانتی و ضماتنامه

درب ضد سرقتی که خریداری می‌کنید باید دارای گارانتی طولانی مدت یا مادام العمر داشته باشید تا در صورت بروز مشکل یا خرابی درب، تعمیر شود.

 • نصب ایمن

نصب یکی از ویژگی‌های درب ضد سرقت استاندارد است که نصاب‌ها باید از پیچ‌های ۶ اینچی با ضخامت ۵/۱۶ اینچ استفاده کنند و باید به این نکته توجه داشته باشید که برخی از شرکت‌ها فقط از لولاهایی با ۲ تا ۳ اینچ و از بست‌های کوتاه‌تری استفاده می‌کنند.

 • فناوری پیشرفته

درب ضد سرقتی که خریداری می‌کنید باید قابلیت تجهیزات دیجیتال و بلوتوث یا قفل هوشمند داشته باشد. تا امنیت چند برابری برای خانه شما فراهم کنند.

 • انتخاب درب‌های پوششی به جای رنگ آمیزی

بهتر در انتخاب درب‌های ضد سرقت، مواردی را انتخاب کنید که به جای رنگ‌آمیزی درب، پوششی باشد تا از مشکلات ناشی از بریدگی و زنگ زدگی در امان باشید. همچنین، پوشش پودری نسبت به رنگ سازگارتر با محیط زیست است و همچنین دوام بیشتری دارد.

 • استحکام و بادوام

در حالی که درهای معمولی به راحتی باز می‌شوند، اما درب‌های ضد سرقت دارای ویژگی استحکام و بادوام هستند و به طور یکپارچه برای این منظور طراحی شده اند. همچنین درب‌های ضد سرقت با لولاهای قوی در برابر شکستگی مقاوم هستند.

 • مقاوم در برابر سارق

درب‌های ضد سرقت باید در برابر سارقان مقاوم باشند. درب‌های ضد سرقت در برابر ابزارهایی مانند چاقو و وسایل دیگر ایمن باشند تا سارقان نتوانند به راحتی به آن‌ها نفوذ کنند.

 • مقاوم در برابر آتش

یکی دیگر از ویژگی‌های درب ضد سرقت استاندارد ضد حریق بودن است، زیرا در صورت آتش سوزی از گسترش آتش جلوگیری کند.

 • مقاوم در برابر آب و هوا

در مناطقی با آب و هوای طوفانی و بارانی درب‌های ضد سرقت باید دارای ویژگی صفحه سیکلون باشند تا از خانه شما در برابر طوفان‌های شدید محافظت کند.

 • ظاهر عالی

درب‌های ضد سرقت به گونه‌ای طراحی شده‌اند که جدا از عملکرد خوب با کیفیت و مهارت خوبی ساخته شده اند. ظاهر عالی یکی دیگر از ویژگی‌های درب ضد سرقت استاندارد است که توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است.

 • قفل‌های استاندارد

بهترین درب‌های امنیتی دارای قفل‌های قوی هستند، قفل‌های قوی و با کیفیت خوب برای ایمن نگه داشتن خانه و محافظت در برابر نفوذ سارقان ضروری هستند.

 • محافظ سیلندر

قفل دستگیره درب یکی از امن‌ترین نقاط ورودی خانه است. با این حال، اغلب اوقات یکیی از نقاطی که سارقان با یک لگد زدن ساده می‌توانند آن را باز کنند. به همین دلیل، نصب حفاظ‌های فلزی سیلندر در اطراف قفل مانع از باز شدن درب ورودی با لگد می‌شود، مهم‌ترین ویژگی‌های درب ضد سرقت استاندارد است.

 • هسته درب

مهم نیست که چه نوع سبک یا رنگی را برای درب ورودی خود انتخاب می‌کنید، باید مطمئن شوید که از یک هسته محکم ساخته شده باشد. به عنوان مثال، درهای چوبی از هسته جامد ساخته می‌شوند نه از روکش‌های فوم. به همین دلیل، در زمینه هسته درب معمولا درب‌های فلزی محبوب هستند.
درب‌های هسته جامد در برابر انواع آسیب‌ها مقاوم‌ترین هستند. این نوع درها امنیت را چند برابر می‌کند. فراموش نکنید که استاندارد امنیتی بسیار مهم است زیراسارقان فقط به دنبال ساده‌ترین راه برای ورود خواهند بود.
 • قاب فلزی

قاب درب فلزی یکی از ویژگی‌های درب ضد سرقت استاندارد است. فریم‌های درهای فلزی پیچ و مهره‌های و نقطه اتصال قفل قوی هستند.

 • لولای امنیتی

لولای امنیتی درب‌های ضد سرقت یکی از ویژگی‌های مهم است و ایمنی درب را بسیار افزایش می‌دهد. لولاها کاملاً باید در داخل قاب نصب شوند و نه در قاب بیرونی. همچنین، لولاهای نصب شده بیرونی باید دارای پین ها، پیچ‌های قفل کننده و سایر ویژگی‌های ایمنی برای جلوگیری از شکستگی باشند. همچنین، بهتر است از لولاهای نصب شده بیرونی برای درب جلو خودداری کنید زیرا اکثر مدل‌های درب ضد سرقت دارای لولاهای داخلی هستند.

ویژگی های درب ضد سرقت استاندارد

سوالات متدوال

چرا به درب‌های ضد سرقت نیاز داریم؟ 

حفاظت از فروشگاه‌ها و بانک‌ها در برابر سرقت‌های روزانه یکی از وظایف اصلی سیستم ضد سرقت آنلاین است که نیاز هر فردی می‌باشد. این گونه درب‌ها برخلاف درب‌های معمولی از ایمنی بسیار بالایی در برابر فشار، برش، اهرم و دستکاری قفل برخوردار بوده و حتی در مقایسه نرده‌های محافظ (آکاردئونی) از امنیت بسیار بیشتری برخوردار هستند.

مهم‌ترین ویژگی‌های درب ضد سرقت استاندارد چیست؟ 

همانطور که از نام آن پیداست، درب ضد سرقت دری است که از ورود سارقان جلوگیری می‌کند و در برابر هرگونه دستکاری، تخریب امنیت بالایی دارد. درب‌های ضد سرقت نیز ارزش فروش مجدد خانه شما را افزایش می‌دهند. به دلیل طیف گسترده‌ای از طرح‌ها و سبک‌های موجود، پتانسیل بالایی برای شخصی سازی دارند.
نتیجه
قفل‌ها و کلیدها عناصر اساسی یک سیستم امنیتی هستند. قفل‌های مکانیکی رایج‌ترین سیستمی است که توسط معماران و سازندگان استفاده می‌شود. کلیدها در صورت گم شدن به راحتی تعویض می‌شوند و از روی آن‌ها دوباره ساخته می‌شود. بنابراین بیشتر سارقان می‌توانند به کلید شما دسترسی داشته باشند، همچنین، اگر فردی با مکانیزم‌های قفل تجربه داشته باشد، می‌تواند قفل درها را نسبتاً آسان باز کند.
هنوز بسیاری از درها در کل جهان از کلید به عنوان سیستم امنیتی استفاده می‌کنند در حالی که سرمایه‌گذاری بر روی امنیت قطعا ارزش بسیار بالایی دارد. روند سخت‌افزار امنیتی قطعا به سمت سیستم‌های الکترونیکی متمایل است. در حالی که اکثر تاسیسات ضروری و ساختمان‌هایی با ارزش ریسک بالاتر به سیستم‌های قفل پیچیده‌تری از کلید نیاز دارند.
در این مطلب در مورد ویژگی‌های درب ضد سرقت استاندارد گفتیم تا علاوه بر محافظت از خانه خود، هنگام خرید هدر رفت سرمایه نداشته باشید و از امنیت خانه خود حس آرامش بگیرید.

نیک افرا :

شرکت نیک افرا ارائه دهنده بهترین و زیباترین مدل های درب درب ضد سرقت با جنس های متنفاوت و قیمت مناسب می باشد. شما می توانید هرگونه درب ضد سرقت، درب داخلی، درهای ضد حریق و هرگونه دری که نیاز دارید را در فروشگاه ما با بهترین کیفیت پیدا کنید و برای مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید . برای خرید کافی است به سایت ما مراجعه کنید و در کمترین زمان ممکن و به راحتی درب خود را سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.